Набори для вишивки бісером

Набори для вишивання бісером - новий погляд на створення картин!

Багато хто помилково вважає, що справжні шедеври створюються виключно за допомогою фарб і пензлів, причому для того, щоб займатися подібною справою, необхідно багато вчитися і практикуватися. Насправді, не менш гарні роботи Ви можете зробити і самостійно, використовуючи для цього звичайний різнокольоровий бісер і доклавши трохи старанності. Так-так, бісерні роботи виглядають не менш, а, може, і більш ефектно, ніж масляні пейзажі, натюрморти або портрети. Уявіть собі: красива картина, що переливається і зображення здається опуклим. Вражаюче, чи не так?

А для того, що створити подібне рукотворне диво, необхідно лише приділити трохи часу цьому заняттю на дозвіллі - а результат вийде не гірше, ніж роботи професійних майстринь. Таким чином, Ви не тільки проведете час з толком і з користю, але і зробите оригінальний, ексклюзивний предмет для прикраси інтер'єру власного будинку або в подарунок.

З чого почати? У цьому випадку Ви можете піти двома шляхами. Можна витрачати час і сили на пошуки необхідних матеріалів, а можна купити готові набори для вишивання бісером в інтернет-магазині «Silkworm». Незалежно від того, чи проживаєте Ви в Києві або в іншому місті України, Ви в будь-який час можете завітати до нас на сайт і підібрати комплект для вишивки підходящої складності і тематики. Такі роботи виглядають ефектно і дорого, і при цьому на їх створення витрачається мінімум зусиль. Словом, причин спробувати себе у подібному захопленні може бути безліч, результат же в будь-якому випадку виявиться вище всяких похвал!

Купити готові набори для вишивання бісером або купувати необхідні матеріали окремо?

Якщо Ваш творчий досвід налічує не один десяток бісерних картин, то Ви напевно знаєте, якв кількість різнокольорових намистин буде потрібна для відтворення того чи іншого зображення, яку канву краще взяти і ін. Початківцям, які тільки роблять свої перші кроки в цьому захоплюючому виді творчості, краще почати з готових комплектів. Чому?

  • Вони вже включають необхідну кількість бісеринок потрібних кольорів і відтінків. А це означає, що Вам не доведеться переривати творчий процес в самий невідповідний момент і бігти в магазин за різнокольоровими намистинками.
  • На тканину для вишивання нанесений малюнок: після його буде абсолютно непомітно під бісерним шаром, зате спочатку наявність такого контуру здорово полегшить завдання умільці. Чимось таке вишивання нагадує дитячу розмальовку: для отримання ефектної картини Вам потрібно лише нашити бісеринки певного кольору по контуру і всередині нього.
  • У кожен комплект входить кольорова схема та інструкція - дотримуючись цих рекомендацій, Ви без зусиль вишєте навіть найскладніше зображення.

Набори для вишивання бісером - це ідеальне поєднання «інгредієнтів», необхідних для створення приголомшливої ​​бісерної картини. Створити справжній шедевр за допомогою подібних комплектів нескладно, зате результат виявиться не гіршим, ніж роботи професійних рукодільниць!Виробник: "Золоте руно" (Росія) Техніка: Вишивка бісером (часткова) Канва: Тканина Колір канви:..
Виробник: "Золоте руно" (Росія) Техніка: Вишивка бісером (часткова) Канва: Тканина Колір канви:..
Виробник: "Золоте руно" (Росія) Техніка: Вишивка бісером (часткова) Канва: Тканина Колір канви:..
Виробник: "Золоте руно" (Росія) За мотивами: Вавилина Е. Техніка: Вишивка бісером (часткова) Ка..
Виробник: "Золоте руно" (Росія) Техніка: Вишивка бісером (часткова) Канва: Тканина Колір канви:..
Виробник: "Золоте руно" (Росія) Техніка: Вишивка бісером (часткова) Канва: Тканина К..
Виробник: "Золоте руно" (Росія) Англ. Назва: Emerald Peacocks Техніка: Вишивка бісером (часткова..
Виробник: "Золоте руно" (Росія) Англ. Назва: Teddy Bear with a Ribbon Техніка: Вишивка бісером (..
Виробник: "Золоте руно" (Росія) Англ. Назва: Teddy Bear with a Heart Техніка: Вишивка бісером (ч..
Виробник: "Золоте руно" (Росія) Англ. Назва: Dream Техніка: Вишивка бісером (часткова) Канва: ..
Виробник: "Золоте руно" (Росія) Англ. Назва: Night in Venice Техніка: Вишивка бісером (часткова)..
Виробник: "Золоте руно" (Росія) Англ. Назва: May Lilac Техніка: Вишивка бісером (часткова) Канв..
Виробник: "Золоте руно" (Росія) Англ. Назва: First Harvest Техніка: Вишивка бісером (часткова) ..
Виробник: "Золоте руно" (Росія) Англ. Назва: Romantic Mood Техніка: Вишивка бісером (часткова) ..
Виробник: "Золоте руно" (Росія) Англ. Назва: Icon of Saint Anastasia Техніка: Вишивка бісером (ч..
Показано з 1 по 15 з 1803 (всього 121 сторінок)