Набори для вишивки стрічками

Купити набори для вишивання стрічками ... і створити справжній 3D шедевр!

Часи змінюються - вишивка ж, як і раніше, «жива», як захоплююче хобі, а готові роботи прикрашають наш одяг, аксесуари і домашній інтер'єр. Побоюєтеся, що Вам не вистачить майстерності для того, щоб спритно орудувати голкою і ниткою і при їхній допомозі вишивати рукотворну красу? Тоді спробуйте створювати картини за допомогою ... стрічок! Так-так, така техніка не менш популярна, ніж класична, створювані картини виглядають навіть більш ефектно, ніж нитяні або бісерні шедеври.

Тим більше варто спробувати опанувати подібну «стрічкову» вишивку, якщо врахувати, що вишивати стрічками простіше і швидше, ніж нитками. Витративши всього вечір, можна створити приголомшливу роботу, яка незмінно буде удостоюватися маси компліментів, як і рукодільниця, що зробила її. Спробуйте - і здивуєтеся, як це просто!

Збирати стрічки відповідних кольорів, шукати схему малюнка і полотно - навіщо, якщо давним-давно існують готові комплекти, що включають все необхідне, щоб почати вишивати? В інтернет-магазині «Silkworm» мешканки Києва та інших міст України можуть купити набори для вишивання стрічками, вибравши відповідний за тематикою і складністю малюнка варіант. Відкриємо маленький секрет: працюючи в цій техніці, можна не побоюватися помилитися, адже кожен стрічковий виток сприймається як задумка автора, плід його фантазії і гри уяви. Помилка? Ні, це Ваша інтерпретація малюнка!

Так чим же хороші набори для вишивання стрічками?

Готові комплекти просто створені для того, щоб Ви могли відкрити їх - і практично відразу зануритися в захоплюючий світ творчості. Стрічки в потрібній кількості і відповідного відтінку, тканину, голку і навіть колірну схему - все це турботливий виробник вже вклав в кожну упаковку. Вам же залишається тільки творити і створювати прекрасне! І все ж: чому все більше число рукодільниць відкладає в сторону пяльці і муліне і беруться за стрічки?

  • «Стрічкова» вишивка менше навантажує зір - а це означає, що ви зможете приділити час улюбленому хобі, навіть якщо цілий день провели, працюючи за комп'ютером.
  • Це - дуже швидкісна техніка. Якщо при вишиванні нитками або бісером результат менш помітний, то при роботі з стрічками він очевидний вже після десятка стібків!
  • Готові шедеври виглядають дуже вражаюче, завдяки своїм обсягом, фактурі і 3D ефекту. Така картина немов виступає з рами, здається живою і дихаючої. Квіти виглядають як справжні, пташки виглядають так, як ніби прямо зараз вспорхнуть з гілки - словом, краса!

Часу на створення навіть найскладнішої картини піде зовсім небагато, зате результат виявиться вище всяких похвал. Купуйте будь-який з наборів для вишивання стрічками - і вишивайте власний витвір мистецтва!Техніка: стрічки Розмір: 18х14 см В склад набору входить: габардин, стрічки атласні 7 ко..
Техніка: стрічки Розмір: 18х14 см В склад набору входить: габардин, стрічки атласні 5 коль..
Техніка: стрічки Розмір: 18х14 см В склад набору входить: габардин, стрічки атласні 6 ко..
Техніка: стрічки Розмір: 18х14 см В склад набору входить: габардин, стрічки атласні 6 коль..
Виробник: Panna (Росія) Техніка: Лічильний Хрест Тип схеми: Кольорова символьна схема Канва: ..
Техніка: стрічки Розмір: 15.5 x 17 см В склад набору входить: канва "Gamma", нитки муліне ..
Техніка: лічильний хрест, стрічки Розмір: 23 x 21 см В склад набору входить: канва "Gamma"..
Техніка: стрічки Розмір: 19 x 24 см В склад набору входить: канва "Gamma", нитки муліне &q..
Техніка: стрічки Розмір: 16 x 25 см В склад набору входить: канва "Gamma", нитки муліне &q..
Техніка: стрічки Розмір: 10.5 x 12 см В склад набору входить: канва "Gamma", нитки муліне ..
Техніка: лічильний хрест, бісер, стрічки Розмір: 18 x 29 см В склад набору входить: канва "Gamm..
Техніка: лічильний хрест, стрічки Розмір: 18 x 29 см В склад набору входить: канва "Gamma"..
Виробник: Panna (Росія) Техніка: Лічильний Хрест Тип схеми: Кольорова символьна схема Канв..
Техніка: стрічки Розмір: 16 x 25 см В склад набору входить: канва "Gamma", нитки муліне &q..
Техніка: лічильний хрест, стрічки Розмір: 20 x 24 см В склад набору входить: канва "Gamma"..
Показано з 1 по 15 з 28 (всього 2 сторінок)