Набори для вишивки гладдю

Купити набори для вишивки гладдю - і творити в своє задоволення!

Вишивання - майстерність з тисячолітньою історією і корінням, що йде в глибоку старовину. Важко навіть уявити собі заняття більш заспокійливе і творче, ніж «малювання» картин голкою по полотну! Ви наносите на канву або тканину стежки, і з кожним кроком створюєте свій власний рукотворний шедевр. Це навіть не просто приємне і необтяжливе хобі, а ціле мистецтво, що має кілька напрямків і технік. Яку з них вибрати - вирішувати тільки Вам. Ми ж рекомендуємо звернути увагу на вишивання гладдю: ця техніка проста в освоєнні, а в її виконанні роботи виходять дуже ефектні.

Звичайно, такого результату можна досягти тільки за умови, що Ви правильно підібрали матеріали (нитки, голки, канву і ін.) для свого пейзажу або натюрморту. Погодьтеся, малодосвідченим умільцям, які тільки починають відкривати для себе чарівний світ творчості, може бути складно впоратися з цією справою самостійно. У цьому випадку на допомогу прийдуть готові комплекти для вишивання: в них уже міститься все необхідне для того, щоб Ви могли почати працювати над створенням вподобаного зображення. Це найбільш простий спосіб вишити приголомшливу роботу, не витрачаючи часу на пошуки і підбір необхідних «інгредієнтів» для майбутнього шедевра.

В інтернет-магазині «Silkworm» майстрині Києва та інших міст України можуть купити готові набори для вишивки гладдю - і створювати за їх допомогою справжні витвори мистецтва. Метелики, пейзажі, кумедні звірятка і навіть портрети - вибір запропонованих сюжетів просто величезний. Виберіть комплект, що влаштовує Вас щодо розміру, складності і колірної гамми- і зовсім скоро готова картина буде прикрашати стіну Вашої вітальні або спальні!

Чим добрі готові набори для вишивки гладдю?

Досвідчені умільці часто беруть сюжети своїх майбутніх робіт «з голови», а поєднання кольорів для майбутніх шедеврів підбирають самостійно. Але це вищий пілотаж і вершини майстерності. Якщо Ви тільки починаєте знайомитися з азами вишивання, то безумовно, більш підходящим варіантом стануть вже складені виробником комплекти. Чому?

У них спочатку є все необхідне. Нитки потрібної товщини і в необхідній кількості, голки і навіть канва підходящої щільності - словом, все для того, щоб Ви не витрачали час і сили на пошук відповідних матеріалів.
На тканину заздалегідь нанесені контури малюнка, а в кожній упаковці є схема. По суті, все, що потрібно від рукодільниці - це вишити певні ділянки нитками потрібного кольору.
Виробники пропонують сюжети будь-якої складності і тематики - Вам залишається тільки вибирати.
Будь-який з наборів для вишивки гладдю - це ідеальне поєднання матеріалів, потрібних для створення вишитої картини. Спробуйте вишити роботу, дотримуючись інструкції, і Ви здивуєтеся, наскільки це просто!Виробник: Риолис (Росія) Техніка: Гладь Тип схеми: Не входить Канва: Тканина Колір канви: З ..
Виробник: Риолис (Росія) Техніка: Гладь Тип схеми: Не входить Канва: Тканина Колір канви: З..
Техніка: Гладь (часткова зашивання) Розмір: 21х21 см До складу набору входить: тканина з нанесеним ф..
Техніка: Гладь (часткова зашивання) Розмір: 21х21 см До складу набору входить: тканина з нанесеним ф..
Виробник: Риолис (Росія) Техніка: Гладь Тип схеми: Канва: Тканина Дизайнер: Юлія Красавіна ..
Виробник: Риолис (Росія) Техніка: Гладь Тип схеми: Канва: Тканина Дизайнер: Юлія Красавіна ..
Техніка: гладь Розмір: 30 x 36 см В склад набору входить: канва "Gamma", нитки муліне &quo..
Техніка: лонгстич Розмір: 18.5 x 31.5 см В склад набору входить: канва "Gamma", нитки мулі..
Техніка: гладь Розмір: 17 x 11.5 см В склад набору входить: тканина-габардин з надрукованим малюнком..
Виробник: Dimensions Англ. Назва: Bucket of Flowers Техніка: Гладь Тип схеми: Триколірна симво..
7%
Техніка: Гладь Розмір: 13х16 см До складу набору входить: ткань с напечатанным рисунком,..
Техніка: Гладь Розмір: 13х16 см До складу набору входить: ткань с напечатанным рисунком,..
Техніка: Частичная вышивка. Гладь Розмір: 20х20 см До складу набору входить: ткань с напечатанным ..
Техніка: Частичная вышивка. Гладь Розмір: 20х20 см До складу набору входить: ткань с напечатанным ..
Виробник: Dimensions Техніка: Гладь Тип схеми: Триколірна символьна схема Канва: Тканина Колі..
Показано з 1 по 15 з 25 (всього 2 сторінок)