Про нас

Інтернет-магазин Шовкопряд - справжній райський куточок для творчих людей, їхніх однодумців і всіх, хто цінує красу рукотворних шедеврів. І якщо у вас є необхідність поповнити свої запаси матеріалу для рукоділля, то ви знаходитеся в правильному місці! Всього кілька кліків на сайті нашого інтернет-магазину - і перед вами відкриється дивовижне «царство» найрізноманітніших матеріалів і аксесуарів для вишивки!

Чому купити набір для вишивання - це вигідно?

  • Вам не потрібно самостійно малювати дизайн майбутнього виробу.
  • Інструкція та схема допомагають уникнути помилок в процесі вишивання.
  • Вам не потрібно витрачати час на підбір ниток потрібного вам кольору.
  • Вам не потрібно прораховувати необхідну кількість ниток для того чи іншого малюнка.

Наша молода та амбіційна команда розділяє ваше прагнення розвиватися в такій цікавій справі, як вишивання. Ми так само, як і ви отримуємо колосальне задоволення в процесі творчої роботи зі створення вишивок і пропонуємо покупцям тільки якісну продукцію:

  • Набори для вишивки, в яких є всі необхідні інструменти для роботи (канва, нитки, схема, інструкція, голка)!
  • Велика розмаїтність наборів для вишивки, що відкриває практично необмежені можливості для прояву своїх фантазій!
  • Можливість легко і просто підібрати і замовити для себе набір для вишивання, який підходить саме вам!

Крім того, в своїй роботі ми дотримуємося певних принципів, які допомагають нам стати улюбленими постачальниками товарів для рукоділля для багатьох наших клієнтів. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте:

  • Товари, доставлені точно в термін.
  • Впевненість в тому, що ви завжди зможете знайти і замовити набір, який вам сподобається.

Нехай заняття рукоділлям буде приємними і корисними!

Задумалися над тим, наскільки корисно і правильно ви проводите вільний від роботи час? Замість банального «нічогонероблення» пропонуємо вам проводити час з користю для душі, тіла, розуму - зайнятися вишивкою! Повірте, варто тільки спробувати - і це заняття захопить вас! Тим більше що робити це можна в домашній обстановці, не порушуючи «картину» сімейної ідилії. Поки ваші домочадці читають, дивляться телевізор, присвятіть час собі коханій, відпочиньте душею і тілом, вишиваючи прекрасну картинку за допомогою одного з наборів, представлених на нашому сайті.

Ну а для тих, хто бажає урізноманітнити своє дозвілля, не обмежуючись виключно вишивкою, ми зібрали в нашому каталозі прекрасні набори для малювання Schipper, Dimensions розміри по техніці малювання за номерами, яка дає можливість навіть невмілому «художнику» створювати чудові картини. Потрібно всього лише прикрасити чудову картину різноманітними барвами у відповідність з певним номером.

Магазин Silkworm в Києві - для ваших вигідних покупок.

Загляньте в каталог нашого магазину: ми зібрали для вас найрізноманітніші матеріали для творчості, набори для вишивки хрестиком, бісером, стрічками, купити які не складе труднощів. Крім того, для максимально комфортного процесу вишивання, у нас ви можете купити і всі необхідні допоміжні інструменти (гачки, спиці, нитки муліне, голки, ножиці, п'яльця і ​​т.д.) за конкурентними на ринку цінами. Просто ознайомтеся з переліком продукції, представленої в нашому магазині - із застосуванням фільтрів ви зможете легко і просто знайти необхідний набір або допоміжний інструмент. Вибирати зручно! Купити можна - вигідно! Хіба не про такі покупки ви завжди мріяли?

Давайте наповнювати навколишнє нас життя теплом серця і часточками своєї душі через рукоділля разом з магазином Шовкопряд!

Творчого натхнення вам і приємного, вигідного шопінгу з магазином Silkworm в Києві!